Zajęcia dla kobiet

Jeżeli nie masz partnera do tańca? Twoja połówka nie chce chodzić na tańce ? nic się nie martw! Ta tańce solo dla Pań zostały przygotowana specjalnie dla Ciebie.

W naszej szkole prowadzone są następujące kursy dla Pań:

 

1. Ladies Styling -Salsa solo to zajęcia przeznaczone tylko dla kobiet. Na tych zajęciach nauczysz się tańczyć, poprawisz kondycję i zadbasz o swoją sylwetkę.Lady styling to połączenie latynoskich tańców z intensywnością porównywalną do aerobiku. Poznasz podstawy prawdziwej kubańskiej salsyczaczy a nawet samby. Nie czekaj, spraw by twoje ciało było bardziej elastyczne a ruchy pełne tego... co faceci lubią najbardziej.

 

2. Zumba - Zumba to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy.

Bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist .... i wiele innych.

 

3. Taniec brzucha - Klasyczny taniec arabski (zwany powszechnie tańcem brzucha – belly dance) wywodzi się z krajów arabskich, takich jak Egipt, Syria, Tunezja, Maroko, kraje Zatoki Perskiej (Iran, Irak, Arabia Saudyjska, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Bahrajn) itd. Jego cechą charakterystyczną są różnorodne, precyzyjne ruchy bioder i klatki piersiowej oraz łagodne i zmysłowe ruchy rąk. Klasyczny strój do tańca brzucha składa się ze stanika (topu) i spódnicy. Jest najczęściej bogato zdobiony cekinami, koralikami lub błyszczącymi kamieniami. Muzyka to zarówno utwory klasycznych wykonawców arabskich, jak i współczesne w aranżacji pop. W zależności od muzyki, taniec może być zarówno wolny, liryczny i zmysłowy, jak i wesoły i energiczny.

COPYRIGHT SZKOŁA TAŃCA APT  PUŁAWY 2020

+48 501 255 737

+48 507 277 777